O společnosti SoPHIS a.s.

About-us

 

 

Společnost SoPHIS a.s. byla založena v roce 2002. Již od vzniku společnosti představoval vývoj a prodej podnikových informačních systémů hlavní zaměření. V prvních letech své existence se společnost zaměřovala na zákazníky v oblasti zdravotnictví. Byla provedena řada implementací významným klientům jako jsou např. brněnská fakultní nemocnice U svaté Anny, pražská nemocnice IKEM a Klaudiánova nemocnice v Mladé Boleslavi. V současnosti již nabízíme komplexní informační systém eFirma, který je použitelný bez ohledu na obor podnikání, a dále sytém DoctIS s moduly úzce zaměřenými na zdravotnictví. Tyto informační systémy aktuálně zahrnují asi 40 modulů a submodulů z oblasti majetku firmy, lidských zdrojů, podnikových procesů a zdravotnictví.

Dále se zabýváme zakázkovým vývojem internetových a intranetových aplikací podle individuálních požadavků zákazníka.

V roce 2016 byly naší společnosti uděleny dotace z fondů EU v rámci programu podpory podnikání a inovací k urychlení dalšího rozvoje. Cílem projektu je zásadní rozvoj informačního systému DoctIS spočívající ve vývoji nových funkcionalit modulů určených pro správu oddělení nemocničních zařízení především pro operační sály a centrální sterilizaci.

Na konci roku 2015 byla uzavřena smlouva o spolupráci s firmou B Braun Medical s.r.o. zaměřená primárně na prodej modulů Operační sály a Centrální sterilizace informačního systému DoctIS. Na tyto dva moduly získala firma B Braun výhradní distribuční práva pro český a slovenský trh.

 

 

Background Image

Header Color

:

Content Color

: